Güzel Sözler En Farklı Sözler

1 hafta önce admin tarafından eklendi. 75 views kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Farklı olan sensin aslında tüm bu monoton hayatın içinde bir güzelliktir senin varoluşun ve ben seninle varolmayı seviyorum sevgilim…

Sen rüyalarımda ki mutluluğum gibisin sen hayatımdayken hayat bir rüya gibi gelir bana ve sen bu rüyanın yaşanmaya değer en güzel nefesisin birtanem..

Göz yaşlarım, gülüşlerim, mutlulugumun anlamı sen oldun ve seninle bu hayatı yaşamak bana en büyük hediyedir bebeğim sen benim nefesimsin bunu unutma..

Gözlerim seni görmeden hüsrana yelken açar, nefesim sesini hissetmezse günlerimin renkleri solar, sen hayatımda ki can damarımsın sen benim içimde bir hayatsın sevgilim..

Tüm sıradanlıkları seninle yıktım, seninle mutluluğa yelken açtım sen hayatımda oldukça ben hep hayatı senin için yaşadım, sen benim can damarım sen benim hayatımsın birtanem..

Ellerimde sıcaklığının kokusu, gözlerimde ise sadece hayalin var sevgilim, ben seninle acılara gülmeyi öğrendim sen benim gülüşlerimin tek sebebisin birtanem benim..

Sen yokken yanımda yüzüm gülmez hayata, sen yokken yanımda boş gelir bana hayatın içindeki renkler çiçekler, sen yokken yanımda yaşadığımı hissedemiyorum nefesim sen oldun sevgilim sensizlik ölüm gibi gelir üzerime..

sen hayatımda ki bitmeyen virgüllerimsin, sen hayata açtığım en dolu ve özel parantezimsin, seninle başlarım sözlerime ama sonu gelmez sen benim sonsuzluğumsun sevgilim..

Güneş ısıtmaz bedenimi sensizliğimde, renkler dans etmez seni görmeyen gözlerimde, ne tarafa çevirsem başımı hayalin karşımda güler bana sessizce, sensiz yaşamak ağır gelir bebeğim sanki işkence..

Durduramaz kimse içimdeki mutluluğun nehrini, yıkamaz kimse sana olan bu güvenimi, sen sadece gül bana sevgili, ben seni bir ömür kalbimde saklarim dön bana geri..

Yarınlarımsın sen hayatımda, hayat sensin aslında yarınlarımda, adını yazdım her satır kalbimin en derin noktalarına, benim adım sensin sen hayatsın bende sevgilim…

Hayatın sessizliğini bozdum seni tanıyınca, yolumu çizdim seni tanıdıkça sen benim hayata giden yolumsun mutluluğum ve doğru yolumsun birtanem benim..

Sensizlik ölüm olsa gerek, sensizlik yaşanmamış günler gibi acı içinde vurur kalbime inceden inceye, sensizlik benim hayattan yok olmam demek sen varken seni yaşamamak gibi ölüm benim için..

Günlerimin adı sensin, ne salı ne de çarşamba umrumda değil sevgilim, benim her günüm senin adınla başlar her günümün adına seni yazarım sevgilim, güzel günlerimin tek sahibi..

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.