Hazır Mesajlar Veda Mesajı

1 hafta önce admin tarafından eklendi. 97 views kez görüntülendi. 0 yorum yapıldı.

Hayattaki en acı şey sevgiliye veda edebilmek, hayattaki en acı şey sevgiliye elveda derken gözyaşlarını saklayabilmek, yarım kalmış bir hayatı elveda diyerek yaşamaktır sensiz ve sevgisiz…

Hayatım gözyaşlarımla yürüyor bilinmeyen sonsuzluklara, elimden yalanların gözlerimde acılarım, gidiyorum sensizliğe bir umut yarınlarım, elveda sana veda ediyorum bu aşka..

Sıcacık içim buz oldu sayende, gülücükler saçan gözlerim kör oldu sen gidince, şimdi bakıyorum sensiz geleceğe göremiyorum sensiz önümü göremiyorum sensiz umutlarımı bitirdin beni benden gidince..

Keşkelerime kaldım senden gidince, belki yaşabilirim sandım bu hayatı senin sayende! hep kendimi kandırdım seninle olan günlerimde, sen sadece bir yalandın ben sana inandım seni seven kalbimle! Elveda sana yalancı güle güle..

üşüyor bedenim çaresizliğime, üşüyorum bitmeyen gecelerimde, hep inandım severim sandım seni delice, hep yalandın belki gerçek olursun sandım günün birinde!! Veda ederken sana iyi bak kendine..

Aşık olmak isterdim delice, senden başkasını yok sayardım belki sevsem delice, ama bakıyorum hep yalanlar var seninle, senden gidiyorum bir elveda türküsüyle!!!

Hayat gülmek gerekir sebepsizce, inadına yaşamak gerekir hayatı koşarak geleceğe, yalanlara aldanıp ağlamak benim neyime? Sensizlik mutlulukmuş anladım bunu senden gidince! Elveda sana yalancı güle güle..

özlerim güldüğüm günleri, özlerim şarlılarda kendimi bulduğum sözleri, özlerim kendime verdiğim yeminleri şimdi tutuyorum son yeminimi elveda sana merhaba diyorum yarınlarıma!

Veda etmek ne güzel geliyor bugün bana, yalanlardan kurtulup yaşayacağım hayatımı doya doya, sen benim hüzünlerimsin anladım bunu geç olsada, sensiz bir hayata merhaba diyorum bu gecenin sonunda!!!

Hep inandım yalanlarına, yalan attığını bilsemde hissettiremedim sana yanında, belki gerçek olursun diye ümit ettim dualarımda, ama sen hep yalandın gerçek olamadın yanımda! Elveda sana mutlu ol bensiz hayatında!!!

Acır içim sensiz belki ömrüm boyunca, belkide unuturum seni senden gittiğim anda, yaşamak lazım bu dünyayı mutluluklarla, gidiyorum tek başıma yarınlarıma, sana elveda yarınlarıma gidiyorum koşa koşa…

Susuzluğum gibiydi mutluluk senin yanında, hep mutluluğa aç kaldım yalanlarının karşısında, belki değerimi anlarsın diye bekledim her gecein koynunda, ama sen hep yalan oldun anladım bunu geç olsada! Elveda sana elveda gözyaşlarıma!!!

Belki mutluluğu bulurum uzak diyarlarda, belki bir adım ötede yakalarım gülücükleri hayatımda, sensizlik olsun sonum umrumda olmaz bu dünya, sensiz yaşamayı öğrettim kendi hayatıma! veda ediyorum son sözüm bu sana, sende anlarsın yaşadıklarımı ben gibi olduğumda..

Seni yazılı sanırdım kaderime, sensin kaderim derdim mutlu olmak isterdim, anladım ki sen sdadece yalanmışsın sevgilim, hep gülerken yüzüme arkamdan iş çevirdin şimdi sana veda ederken gülüyorum sensizlik mutlulukmuş bunu öğreniyorum!

Bugün herşey mutluluk veriyor bana, renkler daha canlı hayata daha mutlu bakıyor bana, güneş ısıtırken bedenimi usulca, sensizlik gülmekmiş anlıyorum bunu yaşadıkca! Elveda sana merhaba yeni hayata!

Güneş odama ilk defa doğuyor bugün, sıcaklığı ısıyor bedenimi can veriyor mutsuzluğuma yeni yeni, şimdi daha iyi anlıyorum kendimi sensizlik en güzeli benim hayatımdaki!!! Sana veda ediyorum yalancı sevgili…

Sende arasamda içimdeki özlemi bulamadım, belki önümde mutluluk sen varken dokunamadım! Seninle hep yalanların içinde ağladım, artık tahammülüm kalmadı gerçeklere yol aldım! Elveda sana merhaba huzur verecek yarınlarıma…

Kalbim seninle mutlu olacak sandım, hep hep yanıldım her seferinda inandım! belki gözyaşlarım gülerek akacak sandım, sandığım gibi beni üzütünlerimle bıraktın! Elveda diyorum sana belki mutlu olurum sensiz hayatımda…

Sensiz küllerimden doğmak isterim sessizce, sensiz hayata gülmek isterim içimden geldigince, güneşe yeniden bakmak isterim o sıcaklığı tatmak isterim, sen hayatımda yokken ben yaşayabilirim yalancı sevgilim! Elveda derken sana herkez kendi yoluna…

Senden kopmak istemedim hatıraların anısına, belki sende düzelirsin diye bekledim yalnızlığımla, ama sen alışmışsın yalan hayata, bir gülücük beklerim artık gerçek hayatımda! Elveda yalanlara merhaba herçek hayata…

Bir gülüşünü beklerken ufacık dümyamda, hep yalanlarınla mutlu ettin beni gerçek dünyamda! Birgün sende anlarsın acıyı hayatında, ozaman ben olmayacağım senin hayatında! Bu sana SON VEDA!!!

Hint kumaşı değilsin ki bulunmayasın! Sen sadece yalansın bitecek bir rüyasın! Sende belki ama belki bir gün anlarsın, sen sadece yalansın içimdekiler bende kalsın! Veda mesajımı iyi oku belki bir gün anlarsın…

Seni düşündüm bu gece, hatıraları koydum önüme, bir baktım hayata birde baktım sana, sen hayat değilsin anladım bunu geç olsada!!! Veda ediyorum sana yelken açıyorum mutluluğa yarınlarıma..

Bir çocuk gibi inandım sana, belki mutlu olurum diye düştüm yollarına, hep seni bekledim gülmek için yalan hayatta, yalan senmişsin anladım en sonunda! Elveda sana elveda yalanlara…

Küçük bir mutluluk istedim hayattan, sen olursun mutluluk diye bekledim hayattan, hayat yalanmış anladım seni görünce, yine mutsuzluğa yelken açıyorum sensiz günlerime, Elveda yalanlarına elveda yalan hayatına..

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.